logo

Jak naprawdę wygląda Las Vegas?

logo
Jak naprawdę wygląda Las Vegas?

Podróże po świecie od dawna są moją wielką pasją. W ciągu ostatnich 16 lat zwiedziłam 35 krajów, z czego większość w Ameryce Płd. W Stanach Zjednoczonych byłam do tej pory cztery razy, odwiedziłam tam chociażby Kentucky, Missisipi i New Hampshire, ale jeszcze nigdy nie miałam okazji zajrzeć do słynnego Las Vegas.

W tym roku jednak wspólnie z przyjaciółmi zdecydowaliśmy się na podróż do Ameryki z uwzględnieniem Las Vegas Boulevard, jako że każde z nas chciało sprawdzić czy szczęście nam sprzyja w przynajmniej jednym z tamtejszych kasyn. Muszę przyznać, że domy rozrywki w Nevadzie są naprawdę tak olśniewające jak przedstawiają je opisy w internecie: opływające w bogactwa, pełne automatów, stolików do gry i innych fantastycznych atrakcji. Można tu zobaczyć perfekcyjnie odwzorowaną wieżę Eiffle’a w hotelu Paris, fontanny w kasynie Bellagio, rollercoastery, koncerty itd.

Najpopularniejszą atrakcją Las Vegas są jednak kasyna. Osobiście zajrzeliśmy do Aria Resort, Eastside Cannery i Main Street Station, ale tylko w tym pierwszym udało mi się wygrać sporą sumę. Dzięki rozbiciu banku w Triple Double zdobyłam ponad $5.000, niestety ruletka nie przyniosła mi już szczęścia. Od tej pory jestem wielką fanką slotów i często gram w nie online, np. w serwisie AdmiralSpot.

Chciałabym wrócić kiedyś jeszcze do Las Vegas Boulevard, ponieważ tamtejsze kasyna są doprawdy fantastyczne. Ale za to grając online otrzymuję do wykorzystania atrakcyjne bonusy kasynowe, na przykład bonus za rejestrację.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

logo
logo
Powered by Copyright © 2016. All Rights Reserved.