logo

Książki hazardowe

logo
Książki hazardowe

Hazard jest zdecydowanie jednym z najłatwiejszych sposobów zarabiania dużych pieniędzy; to jeden z głównych powodów dlaczego zdobył tak dużą popularność na całym świecie. To jednak wcale nie znaczy, że do gry w pokera, bakarata, sic bo czy remika nie są potrzebne żadne umiejętności. Choć gry kasynowe są częściowo oparte na przypadkowości, o wyniku nie zawsze decyduje ślepy los.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z hazardem, najpierw zapoznaj się z podstawami: slangiem, regułami gry itp. – takie informacje możesz znaleźć na stronach internetowych, na przykład na forach dyskusyjnych i blogach. Jeśli natomiast jesteś już bardziej zaawansowanym graczem i szukasz nowych, ciekawych strategii gry, radzimy sięgnąć po szeroki wybór książek. Polecamy zwłaszcza „Mindful of Tricks” Tylera Nalsa, „Texas Dolly’s a Course in Power Poker” Doyle’a Brunsona i „Beat the Dealer” Edwarda O. Thorpa.

Gra hazardowa bywa też czasami tematyką filmów, głównie amerykańskich, przykładem tutaj może być „Cincinnati Kid”, „Rain Man”, „Snake Eyes” czy „Croupier”. Z polskojęzycznych produkcji z kolei warto wspomnieć chociażby kultowego „Wielkiego Szu” w reżyserii Sylwestra Chęcińskiego. Hazard to ciągle popularne hobby wśród większości mieszkańców naszego kraju, nic więc dziwnego, że stworzono aż tyle książek i filmów poświęconych tej tematyce. A jakie Wy możecie polecić?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

logo
logo
Powered by Copyright © 2016. All Rights Reserved.