logo

Bonusy w kasynach online

logo
Bonusy w kasynach online

Większość internetowych portali hazardowych, aby przyciągnąć ludzi i zachęcić ich do gry, proponuje im bardzo korzystne promocje i bonusy. W tym artykule opisujemy kilka najciekawszych rodzajów bonusów. Być może któreś z nich Cię zainteresują.

Najczęściej spotykana forma bonusu to bonus od pierwszego depozytu. Są to dodatkowe pieniądze przyznawane graczowi po pierwszym zasileniu konta. Zazwyczaj kwota tego bonusu przedstawiana jest w procentach i posiada określone ograniczenie. Ta propozycja adresowana jest oczywiście do nowych klientów, by skłonić ich do założenia konta na danej platformie. Bonus od pierwszego depozytu można otrzymać nie więcej niż raz.

Następną popularną formą bonusu jest bonus lojalnościowy. Zwykle ma on postać punktów, które możemy przeznaczyć na dowolny cel, np. zakup prezentów i wejściówek na imprezy czy opiekę profesjonalnego managera. Ta propozycja adresowana jest wyłącznie do doświadczonych graczy, którzy regularnie zaglądają do kasyna. Inne promocje, na które warto zwrócić uwagę to między innymi: bonusy okresowe (miesięczne, weekendowe) i bonusy bez depozytu (dodatkowe środki do wykorzystania na grę).

Najlepsze bonusy często mają w swojej ofercie: Royal Panda, eXbinoG, kasynogry24 i BetClic.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

logo
logo
Powered by Copyright © 2016. All Rights Reserved.